Výklad karet, astrologie, kurzy Tarotu

Tarotové symboly pro týden od 12.5. – do 18.5.2014

Pro ohnivá znamení (Beran, Lev, Střelec)

Slunce XIX.

Tento týden bude probíhat ve znamení úspěchu, radosti a zisku v libovolném smyslu.

Ve vztazích

Pozor na pánovitost, nafoukanost a potřebu ovládat! Jinak ale rozdávání radosti a síly a upevňování vztahů a pomoc druhým.

V práci

Nápady a návrhy, které mohou mít úspěch nebo přinesou peníze. Práce nás baví a vykonáváme ji s úspěchem a tvořivostí. Srdečnost a zdravé sebevědomí vůči nadřízeným a spolupracovníkům či obchodním partnerům

Pro zemská znamení (Býk, Panna, Kozoroh)

Smrt XIII.

Týden může probíhat v duchu nějaké velké změny, konce či transformace.

Ve vztazích

Značí určitý konec vývojové fáze, někdy v souvislosti s odloučením či rozchodem od partnera. Ale také poukazuje na změnu v partnerských vztazích, která může být nepříjemná, ale užitečná.

V práci

Přináší nečekaný posun událostí. Vybízí k zamyšlení nad změnou v pracovních aktivitách. Někdy výpověď a změna pracovního místa.

Pro vzdušná znamení (Vodnář, Blíženci, Váhy)

III. Císařovna

Karta plodnosti, zdaru a chuti do života. Hrát prim v tomto týdnu bude starostlivost a péče o rodinu, pozitivní nálada a spokojenost.

Ve vztazích

Láska k druhé osobě, zamilovanost, přírůstky do rodiny. Dobré zprávy.

V práci

Svědčí o tvořivosti a obnově. Vznik něčeho nového. Začátek nové pracovní dráhy nebo nové místo. Jinak se nám bude dařit, pěkné vztahy na pracovišti.

Pro vodní znamení (Rak, Štír, Ryby)

VIII. holí

V tomto týdnu vybízí k aktivitě a nasměrování duševních schopností. Nové a rychlé zprávy. Více jednání než mluvení.

Ve vztazích

Přináší do vztahů oživení a novou energii. Může oznamovat nový vztah anebo pozitivní vývoj nějakého zralého vztahu. Zprávy a novinky.

V práci

Splněná očekávání. Často hlásí překvapivý úspěch při hledání nových úkolů, uzavírání obchodů apod. Pozor na problémy s učením, karta je spojena s určitou nesoustředěností a odbíháním od práce.

Please follow and like us: