Výklad karet, astrologie, kurzy Tarotu

Tarotové symboly pro týden od 5.5.2014 – do 11.5.2014

Pro ohnivá znamení (Beran, Lev, Střelec)

 

Slunce XIX.

Pro tento týden platí úspěšnost, radost a užívání si. Značí duchovní rozkvět a možné zisky.

Ve vztazích

Upozorňuje na veselé časy prozářené Sluncem, srdečností, podnikavostí a užíváním si dobré nálady. V partnerských i přátelských vztazích vybízí k velkorysé péči a hýčkání, k vzájemnému porozumění.

V práci

Práce nás bude těšit a bavit. Dobré vztahy se spolupracovníky, pěkná komunikace s obchodními partnery. Úspěšné obchody, zisky.

 

Pro zemská znamení (Býk, Panna, Kozoroh)

X. mečů

Tento týden nemusí probíhat zrovna úspěšně. Dosažení nejhoršího jako předpoklad pro dosažení nejlepšího v budoucnosti. Dáme tedy pozor i na své zdraví.

Ve vztazích

Varuje před vyústěním rodinných, manželských, ale i mileneckých problémů. Pozor na krize ve vztazích i přátelských. Nečekané ukončení vztahů, které byly ryze užitkové.

V práci

Můžeme řešit dlouhotrvající pracovní problémy. Někdy může symbolizovat neúspěch ve složení zkoušek nebo ukazuje důsledky špatných investic nebo nesprávného hospodaření.

Pro vzdušná znamení (Vodnář, Blíženci, Váhy)

Páže mečů

Tento týden může probíhat ve smyslu nějaké příležitosti nebo zkušenosti, jež se nám může nabízet. Přináší impuls, čerstvý vítr k vyjasnění problémů.

Ve vztazích

Varuje před ochlazením vztahů mileneckých i přátelských. Zároveň může tato karta nabízet příležitost mnohé vyjasnit a vztahy nově utvářet.

V práci

Může upozorňovat na výtky, slovní útoky, rivalitu mezi spolupracovníky či neshody s obchodními partnery. Vybízí k vyčištění pracovní atmosféry.

 

 

Pro vodní znamení (Rak, Štír, Ryby)

Královna pohárů

V tomto týdnu se můžeme věnovat práci i zábavě, vždy ve spojení s druhými.

Ve vztazích

Svědčí o období touhy po citlivé a láskyplné blízkosti partnera, přítulné oddanosti a vzájemného spříznění. Objevuje se velká touha s potřebou se o někoho opřít.

V práci

Naznačuje období vyčkávání a ujasnění si dalších přání a plánů do budoucna. Období nové tvořivosti.

 

Please follow and like us: