Výklad karet, astrologie, kurzy Tarotu

Přihlašte se na kurz Tarotu

V tomto kurzu výkladu karet se seznámíte s duchovním zákonem proudění energií mezi lidmi, který je obsažen v kartách živlů. Naučíte se podle jednoduchého systému hledat souvislosti mezi situacemi a významy karet a rozpoznat možnosti jejich řazení. Kurz Tarotu Vám nabídne některé metody a techniky, jak si sami můžete karty vykládat a jejich pomocí zjistit na jaké otázky Vám karty mohou odpovědět a na jaké ne. Naučíte se více chápat sami sebe či druhé a porozumět duchovním souvislostem, které ovlivňují náš život… Nejdůležitější je tedy je vědět, že chci přijít a něco se naučit poznat.

Online kurz Tarotu

Kurs výkladu tarotových karet je možné využít také formou online školení. Tento kurs je možné absolvovat z pohodlí Vašeho domova, aniž byste se školení museli účastnit osobně. Tento kurs výkladu karet probíhá prostřednictvím aplikace Skype či TeamViewer, které jsou volně ke stažení na internetu. Online kurs Tarotu je vhodný i pro více účastníků, neboť je možné jej sdílet s více uživateli.

Informace ke kurzu Tarotu

  • Výuka probíhá v jednotlivých lekcích, které se konají vždy jednou týdně (3,5 hod.).
  • Trvání kurzu je 1 měsíc ( 4 lekce).
  • Vhodné i pro začátečníky.
  • Minimální obsazení skupiny: 3-4 osoby

Při větším počtu osob ve skupině možná sleva. Místo konání: Benátky n.Jizerou. Na kurzy Tarotu je možné se přihlásit na tel.č. 606 306 772 nebo prostřednictvím mého kontaktního formuláře.  

Mám zájem o:*
Očekávaná cena (pouze čísla)*
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.