Výklad karet, astrologie, kurzy Tarotu

Příběh č. 7 – Svatba, která se nekonala

Před několika lety ke mně na osobní výklad karet v pravidelných intervalech docházel příjemný mladík. Opravdu velmi dobře jsme spolu vycházeli, dokonce jsem mu zpracovala i nativní – osobní horoskop. Byl velmi vnímavý a pro ženské pohlaví velice atraktivní. Této přednosti si byl samozřejmě velice dobře vědom, a také toho značně využíval.

Jednou ke mně přišla na sezení taková pohledná slečna, a že se bude vdávat. Přestože byla zasnoubená, již na první pohled bylo jasné, že do vdavek se jí moc nechce.

Výkladem karet to skutečně nevypadalo na pevné a spolehlivé partnerství. Sezení trvalo opravdu dlouho a slečna odcházela s přesvědčením, že se vdávat nebude. Bylo to jen a jen její rozhodnutí. V podstatě pochybnosti, které karty ukázaly jako pravdivé, si přinesla již s sebou.

Asi po pár dnech mi volal můj klient a byl velmi, ale velmi rozčilený. Prý jsem mu zkazila svatbu, protože si ho partnerka odmítá vzít. Vůbec jsem netušila, že oním ženichem je on. Celá situace bylo o to nepříjemnější, že ji na výklad karet poslal schválně, neboť předpokládal, že jej vykreslím v těch nejlepších barvách. Karty se ale ošálit nedají, navíc slečně se o totožnosti svého nastávajícího ani slůvkem nezmínila.

Přestože jsem se mu snažila vysvětlit, že jsem o jeho totožnosti nevěděla a slečna už s pochybnostmi o něm přišla a výkladem si je pouze potvrdila, bylo vše marné.

A to byl nepříjemný konec naší dlouhodobé spolupráce. Velmi mě to mrzelo, ale bohužel jsem se s ním už nikdy nesetkala a neviděla.

Please follow and like us: