Výklad karet, astrologie, kurzy Tarotu

Výklad tarotových symbolů pro týden od 19.5. – 25.5.2014

Pro ohnivá znamení (Beran, Lev, Střelec)

II. holí

Tento týden se nabízí možnost postoupit dále ve svém životě, obavy a „strkání hlavy“ do písku jsou zbytečné. Nutnost rozhodnutí.

Ve vztazích

Přináší neujasněnost a nerozhodnost k okolí. Upozorňuje na pasivitu a nutnost dát najevo, co od partnera žádáme a očekáváme.

V práci

Přináší neujasněný postoj k práci. Vyhýbání se rozhodnutí, které může přinést nepříznivé důsledky. Povrchnost. Skrývání záměrů a neochota projevit se jasně a rozhodně.

Pro zemská znamení (Býk, Panna, Kozoroh)

VIII. mečů

Během tohoto týdne můžeme být přespříliš pasivní a nerozhodní. Vzdání se něčeho nebo dobrovolné omezení.

Ve vztazích

Ukazuje na rozpory a překážky. Skrývání svých charakterových vlastností ze strachu ukázat je partnerovi. Potlačení některých stránek své osobnosti. Též může karta zobrazovat samotu.

V práci

Nemusí se dařit. Málo kontaktů, špatné investice. Chybný přístup k práci, nesystematičnost. Neschopnost mít z práce radost, bezdůvodné nadávání. Svázanost.

Pro vzdušná znamení (Vodnář, Blíženci, Váhy)

XV. Ďábel

V tomto týdnu karta vybízí k překonání vnitřních problémů, závislostí a rozporů. Bude tak varovat před nesprávnou cestou, falší, podvody, které mohou být proti našim zásadám.

Ve vztazích

Smysluplný a vášnivý Ďábel nás může zavádět na scestí a může tak být varováním před nesprávnými vztahy, závislostmi apod.

V práci

Dáme pozor na na nekalé obchody a podléhání slibům, které se nemusí splnit.

 

Pro vodní znamení (Rak, Štír, Ryby)

V. holí

Pro tento týden je karta vyzváním k většímu výkonu, aktivitě za cenu vypjaté pozornosti.

Ve vztazích

Inspirativní krátkodobý vztah. Ve vztazích vybízí k vyjasnění situace, kdy se snažíme o vyřešení problémů, s horlivostí a hravým zápolením chceme docílit jasného stanoviska. Pro nezadané možnost seznámení.

V práci

Přináší neobvyklé výzvy v pracovních aktivitách. Ve financích je výzvou k ostražitosti a v úředních záležitostech doporučuje podání stížnosti, odvolání, či změnu právního postupu. Překonání překážek.

Please follow and like us: