Výklad karet, astrologie, kurzy Tarotu

Výklad tarotových symbolů pro týden od 9.6. do 15.6. 2014

Pro ohnivá znamení (Beran, Lev, Střelec)

VII. pohárů

V tomto týdnu si dáme pozor na vidění světa přes růžové brýle.

Ve vztazích
Jedná se o kartu ilozorní, velkých nereálných představ, proto může přinést do vztahů ztrátu důvěry, nečestnost nebo ztrátu přátelství. Doporučení k přehodnocení svých stanovisek.

V práci
Může přinést nezdar, chybné představy o pracovních možnostech a cíli, sebepřeceňování. Pomluvy v pracovním kolektivu. Konflikt s nadřízeným, falešné obvinění.

Pro zemská znamení (Býk, Panna, Kozoroh)

IV. holí

Týden bude probíhat v radostném duchu a zdaru, užívání si přírody, sluníčka a dobré nálady.

Ve vztazích
Příznivá veškerá dění spojené s rodinou. Dává upevnění domácí pohody, tak i řešení starých sporů a dalších nejasností. Pohoda a odpočinek. Čas vhodný k návštěvám v kruhu svých blízkých.

V práci
Úspěšnost, pokud bude dodržena podmínka radosti a chuti do práce. Výhodné investice, změna zaměstnání.

Pro vzdušná znamení (Vodnář, Blíženci, Váhy)

VII. disků

V tomto týdnu si dáme pozor na lenost a nechuť k práci. Pozor na přehánění vlastních potíží, marodění a zdravotní problémy.

Ve vztazích
Zakonzervovanost, izolace a neupřímnost. Karta přináší nedůvěru, pesimismus. Chybné zdůrazňování svého ega. Též symbol těhotenství.

V práci
Potíže s firmou nebo zaměstnavatelem. Mnohdy mohou být potíže na první pohled nepatrné. Nedoporučují se velké investice.

Pro vodní znamení (Rak, Štír, Ryby)

VII. holí

Během tohoto týdne můžeme hledat svůj životní cíl,  naše chování může být provázeno nejistým vystupováním. Přinese nové výzvy, kterých je třeba využít obratností a bdělostí.

Ve vztazích
Dáme pozor na zbytečné nepřátelství a hašteřivost až bojovnost. Možnost vměšování cizí osoby do vztahů. Bezdůvodná žárlivost.

V práci
Výbušné jednání může přinést problémy v pracovních aktivitách. Ztráty vlastní vinou ve financích. Upozornění na konkurenci i v hledání nového místa.

Please follow and like us: