Výklad karet, astrologie, kurzy Tarotu

Tarotové symboly pro týden od 24.3. – do 30.3.2014

Co nás čeká v období od 24.3. – do 30.3.2014

Pro ohnivá znamení (Beran, Lev, Střelec)

V. holí

Obecně lze doporučit aktivitu a bojovnost, dalo by se říci hravé chování. Je dobré využít nabídek, které se nám nabízejí. Pokud řešíme nějaký problém je možné se posunout o značný kus vpřed na cestě za poznáním.

Ve vztazích  může poukazovat na možnost seznámení nebo navázání nějakého užitečného krátkodobého vztahu. Řešení sporů v rodině budou mít očistný, konstruktivní charakter.

V povolání  je pro nás výzvou. Může se jednat o nový, nezvyklý úkol.. V problémových jednáních znamená překonání překážky při dostatečné aktivitě a bojovnosti.

Slibuje, když budeme dostatečně aktivní, úspěšný týden. Překonání překážek s hravostí a úspěšností.

Pro zemská znamení (Býk, Panna, Kozoroh)

Ďábel XV.

V tomto týdnu bude vybízet karta k překonání nás samotných – především vnitřních rozporů – závislostí na někom či něčem – při snaze jít za svým cílem. Bude varováním před falší, planými sliby, nečestnostmi, lhaním apod.

Ve vztazích  si dáme pozor na podléhání svým temným stránkám. Vášnivý a cituplný Ďábel nás může zavádět na scestí a varovat před nesprávnými vztahy.

V povolání může poukazovat, že naše dobré úmysly jsou uváděny v pokušení, pozor na nekalé obchody, úkoly, které jsou proti našim zásadám.

Pro vzdušná znamení (Vodnář, Blíženci, Váhy)

Páže disků

Tento týden bude ve znamení zemitosti, reality, dosahování jistot a různých nabídek

Ve vztazích bude přinášet možnost upevnění svazků. V trvalých vztazích vybízí k jednoznačnému vyjasnění dosud sporných postojů, jakož i účinný impulz k vývoji do budoucna.

V povolání  je výrazem dobrého úkolu, nového projektu nebo plánu. Tento kluk může přinést šanci získat novou práci, vydělat peníze, dostat nabídku místa nebo uzavřít dobrý obchod.

Slibuje dobrou příležitost uplatnit se pracovně a snahu o realizace životních cílů.

Pro vodní znamení (Rak, Štír, Ryby)

Eso holí

Tento týden je nutné povzbudit svůj optimismus a chuť do života! Ohlašuje konec smolného a pasivního období. Je třeba posílit svoji vůli, přesvědčení a morální síly.

Ve vztazích pro nezadané možnost lásky na první pohled. V každém případě slibuje oživení a možnost nadšení ve vztazích. Pozor na příliš velký výbuch temperamentu a dramatickou vášnivost.

V povolání si můžeme stanovit nové cíle a rozvoj zájmů. Vedle toho mluví o velké ctižádosti a silné motivaci věnovat se svým úkolům a koníčkům.

Slibuje možnost změny v té životní oblasti, kde je to nejvíce potřeba.

 

Please follow and like us: