Výklad karet, astrologie, kurzy Tarotu

Tarotové symboly od 7.4.2014 -13.4.2014

Co nás čeká v období od 7.4. – do 13.4.2014

Pro ohnivá znamení (Beran, Lev, Střelec)

III. pohárů

Užijte si tento týden s radostí a s úspěchem. Je vyjádřením zasloužené radosti a dobrých pocitů.

Ve vztazích
Přináší příjemné zážitky spojené s milým nebo milou, společně prožité radosti. Plánování budoucnosti, sňatek, mateřství, oslava, radost přicházejícího do rodiny, dobré vztahy, seznámení. Dobrá nálada.

Práce
Plodné období, radost z práce. Uznání zásluh i možnost povýšení. Vhodná doba pro jednání a otevření úředních záležitostí či sporů.

Pro zemská znamení (Býk, Panna, Kozoroh)

Kolo osudu X.

Tento týden můžete mít možnost ovlivnit určitou situaci ve svůj prospěch. Proměnlivost Kola může přinést změny, jak pozitivní tak negativní. Při dostatečné snaze bývá změna pozitivní.

Ve vztazích
Pro nezadané při snaze se seznámit se může objevit příležitost. Jedná se ale o proměnlivou kartu, tedy může přinést i možnost rozchodu ve vztazích, pokud již ke konfliktům mezi partnery dochází dlouhodobě.

Práce
V pracovních aktivitách vybízí ke změně a může na ní i upozorňovat. Využijte možností, které se vám nabízejí!


Pro vzdušná znamení  (Vodnář, Blíženci, Váhy)

VII. pohárů

Tento týden pozor na stavění vzdušných zámků, představy a iluze, které nejsou reálné, na sliby, které se nemusí splnit.

Ve vztazích
Často karta přináší možnost zamilovanosti, nadšení a opojení, které se může změnit v nedůvěru a později i ve ztrátu kontaktu. Něco si malujeme jinak.. Symbolizuje nečestnost, špatné vztahy v rodině, lhaní mezi přáteli.

Práce
Chybné představy o pracovních možnostech, sebepřeceňování. Pozor na pomlouvání, sliby a nedobré vztahy. Varuje i před chybnými investicemi na podkladě pochybné rady.

Pro vodní znamení (Rak, Štír, Ryby)

VIII. disků

Tento týden může probíhat ve smyslu  reality, nových začátků, vytváření nového a slibuje dobré vyhlídky v novém oboru.

Ve vztazích
Zvyk panující ve vztazích. Může ale také ohlašovat nové podněty, nové starty. Finančně dobré nabídky, kterých je možno využít.

Práce
Nová práce, nový podnik. Doporučena je trpělivost a vytrvalost, které mohou přinést úspěch. Můžeme se učit něčemu novému s vyhlídkou úspěšnosti do budoucnosti.

Please follow and like us: