Výklad karet, astrologie, kurzy Tarotu

Příběh z praxe č. 2 – Neočekávané miminko

Dnes vám budu vyprávět příběh, který je trochu z jiného soudku, než příběh č. 1 – toho kladného, i když to na začátku vůbec dobře nevypadalo.

Před lety mně přišla na sezení taková uplakaná paní, ronila slzy už, když jsme se seznamovaly. Stála před životním rozhodnutím a nevěděla co má dělat. Na něco jsou i karty či astro zkrátka krátké.

Vážný problém, který ji měl změnit životní cestu, se týkal jejího těhotenství. Bylo jí kolem čtyřicítky a dobře si uvědomovala, že je to její poslední šance na dítko. S přítelem se jí nedařilo otěhotnět. Ten jezdil pracovat do zahraničí a pochopitelně domů se vracel jen na pár dnů.

Jak to tak bývá, vyšla si jeden večer s kamarádem svého životního partnera a prostě spolu skončili ne tak, jak by se slušelo. Počítala samozřejmě s tím, že se to přítel nedozví.

Po nějaké době zjistila, že je těhotná. To po čem toužila se naplnilo, ale s někým jiným. Svého přítele měla ráda, nechtěla, aby ji opustil. Navíc na něm byla finančně závislá. Přede mnou stál docela „velký oříšek“, jak jí poradit, co dělat. Přiznám se, že nerada zasahuji do tak závažného morálního rozhodnutí.

Tak jsme kartami vymýšlely všechny kombinace a možnosti a paní byla stále ubrečené údolí..Nakonec se asi po tříhodinovém sezení ukázalo ve výkladu do budoucnosti, že se dítko narodí a přítel jí odpustí.

Tak se i stalo. Po nějaké době, kdy už jsem na to zapomněla, přišla zpráva s velkým poděkováním a sdělením, že se jí narodil zdravý chlapeček.

To zahřátí u srdce, které jsem měla, bylo obrovské.

Please follow and like us: