Výklad karet, astrologie, kurzy Tarotu

Osobní i online výklad karet na vztahy

vztahyVztahy, ať již partnerské či rodinné, patří k častým problémům, s nimiž za mnou klienti přicházejí.  Tarotové karty jsou pro výklad vztahu ideální, neboť dokážou problém blíže analyzovat a v neposlední radě napovědí, jak ve vztahu (vztazích) dále pokračovat.

Aby byl výklad vztahu opravdu profesionálně proveden, je třeba znát nejen jméno a datum narození toho, kdo se ptá, ale samozřejmě i partnera (partnerky).

V případě tarotových karet existuje několik způsobů výkladů, které pomohou tázajícímu odpovědět na jeho otázky. Pokud chcete odpověď co nejpřesněji, měli byste zvolit výklad osobní, díky němuž můžete také s kartářem lépe na dané téma diskutovat. Ani kartář není vševědoucí a i on potřebuje od vás určité indicie.

Kdy je tarotový výklad na vztahy vhodný?

Výklad karet na vztahy je klienty žádaný zejména v počáteční fázi vztahu, kdy chtějí vědět, jaké city k dotyčnému partner chová, co je spojuje a zda existuje něco, co je může rozdělit. Druhým mezníkem, kdy klienti přicházejí požádat o radu, jsou partnerské neshody a problémy. V obou případech samozřejmě klienti chtějí vědět, jak se bude vztah do budoucna vyvíjet.

Osobní výklad představuje vždy rozbor jednoho konkrétního vztahu, s maximálním ohledem k citlivým otázkám. Dozvíte se, co je od vztahu očekáváno a to jak z vaší strany, tak ze strany partnera. Tarotové karty také nastíní, jak se bude vztah dále vyvíjet a kam bude asi v budoucnu směřovat. Karty vám také mohou doporučit, jestli ve vztahu dále pokračovat či nikoliv.


Máte zájem o výklad karet na vztahy? Využijte můj kontaktní formulář.

  Mám zájem o:*

  Očekávaná cena (pouze čísla)*

  Doplňující informace:

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.


  Tento příspěvek vznikl ve spolupráci s Portál pro ženy.

  Please follow and like us: