Výklad karet, astrologie, kurzy Tarotu

Co nás čeká v tomto týdnu od 6.4.2020 – do 12.4.2020

Pro trigon ohnivý ( Beran, Lev, Střelec)

VIII. disků

Tento týden bude vyžadovat Vaši trpělivost a vytrvalost.

Zamyslete se: Umíte čekat?

V práci  často ohlašuje nové zaměstnání, kde se můžeme učit něčemu novému. Též může naznačovat nové začátky ve stávajícím zaměstnání, nové úkoly či podněty. Pro finance je karta velmi příznivá!

Ve vztazích  přináší zvyk a nudu. Zvláště v tomto nelehkém období by mohla přijít tzv. „ponorka“. Hledejte nové možnosti třeba věnování se více dětem, vymýšlení nových podnětů. V rodinné oblasti znamená peníze, které mohou přicházet po dlouhé době čekání. Pro podnikatele zaplacení faktur apod. I v přátelství je karta přínosem a může být vyjasněním záležitostí, které měly být utajovány. Týden je poměrně vyvážený a příznivý pro jakoukoliv novou činnost!

Pro trigon vzdušný ( Blíženci, Váhy, Vodnář)

VI.holí

Tento týden bude ve znamení úspěchu, bude se dařit především v pracovních záležitostech. Protože se jedná o kartu překvapivého úspěchu dejte pozor na svoje ego, povyšování se apod.

V práci

Po společenské i finanční stránce vzestup. V práci se mohou objevit nové příležitosti, kterých je nutno využít. Značí též vhodnou dobu pro žádost o zvýšení platu, lepší pracovní zařazení nebo i pracovní úlevy a výhody. Pro podnikatele přináší možnost si podmanit společníka, konkurenta. Využijte dobrých vztahů se svým nadřízeným a zůstat s ním zadobře.

Po zdravotní stránce pro nemocné znamená tento týden uzdravení nebo vede k dobré léčbě

Vztahy

Vhodná karta pro seznamování všeho druhu! Využijte této možnosti tento týden! Do vztahů mileneckých a manželských přináší vyřešení sporu, do rodiny uklidnění problémů.

Jako varování: I v okamžiku vítězství je dobré myslet na zadní kolečka!

Pro trigon zemský ( Býk, Panna, Kozoroh)

Rytíř pohárů

Karta je vhodná pro usmíření ve vztazích po období krizí. Může přinášet nové seznámení, hlavně pro mladší generaci!

V práci  dobré pracovní ovzduší, klidná a uvolněná atmosféra. Dobré vztahy s kolegy či nadřízenými. Tato karta ale též může ukazovat na trávení pracovního času doma. Věnování se hudbě apod.

Ve vztazích  má největší význam. Svědčí o šťastné době zamilovanosti, přítulnosti, bezpečí. Těm, co jsou sami může přinést nový vztah. Setkáváme se s příjemným chováním od druhých! V rodině znamená karta utužování vztahů i s mladší generací, dětmi apod. Užijte si tento týden v příjemné a útulné atmosféře domova!

Pro trigon vodní ( Ryby, Rak, Štír)

IX. Poustevník

V tomto týdnu můžete uplatnit svoji samostatnost ( se kterou mohou mít problém vodní znamení zvláště Ryby). Najděte si čas pro sebe!

V práci  se snažíme udělat si jasno o tom, čeho vlastně chceme v danném zaměstnání dosáhnout. Můžeme se uplatnit též z práce z domova.

Ve vztazích  ti kdož jsou osamělí, hledejte možnost nových přátelství. V trvalých vztazích se může objevovat nutnost si jeden od druhého odpočinout:! Poustevník nesnáší chaos a zmatek, a proto hledá ústraní. Pozor na psychické problémy u některých jedinců. Neváhejte vyhledat pomoc ! I v tomto týdnu využijte klidu a možnosti zamyšlení se především nad sebou samým !

Please follow and like us: