Výklad karet, astrologie, kurzy Tarotu

S.O.S. poradna

Nabízím Vám možnost napsat mi do S.O.S. poradny dotaz na jednu konkrétní otázku na situaci, se kterou potřebujete pomoci. Čím více info k problému sdělíte, tím přesnější bude odpověď. Na otázky typu ANO – NE neodpovídám.

Z důvodu častého porušování pravidel S.O.S. poradny již NENÍ tato služba poskytována zdarma, ale za poplatek 199,- Kč / 1 otázka nespadající do placené sekce. Ten je nutný poukázat na účet č. 949050063/0800.

Jak probíhá výklad karet?

 1. Pro vložení dotazu je třeba se nejdříve zaregistrovat. To můžete učinit zde, popř. pomocí odkazu umístěného v levé části těchto stránek.
 2. Po úspěšné registraci Vám na Vaši e-mailovou adresu přijde e-mail , pro ověření e-mailové adresy. Po jeho ověření se pak již můžete přihlásit do mé S.O.S. poradny pro vložení konkrétního dotazu. Přihlášení můžete provést také zde, popř. pomocí odkazu umístěného v levé části těchto stránek.
 3. Po přihlášení do S.O.S. poradny budete přesměrováni na konkrétní stránku s formulářem pro odeslání dotazu. Termín vyhotovení je zpravidla do 14ti dnů. Pokud Vám do této doby nepřijde odpověď, pak s největší pravděpodobností Vaše otázka porušovala pravidla této mé S.O.S. poradny.

Další informace k výkladu pomocí S.O.S. poradny

 • Do poradny prosím sdělte pouze jednu 1 otázku (ne více!) v rámci jednoho dotazu. Na více otázek nelze z časových důvodů odpovídat.
 • Pro otázky týkající se partnerských vztahů je pak třeba sdělit nejen Vaše jméno a datum narození, ale také jméno a datum narození Vašeho partnera.
 • NELZE ODPOVÍDAT NA ROZSÁHLEJŠÍ A SLOŽITĚJŠÍ VÝKLADY. Na ty je možné odpovídat pouze v rámci placených služeb.

Je důležité si také uvědomit, že karty rozebírají situaci, směřují a ukazují cestu, dávají doporučení….Pokud však své chování nezměníte, nebudete se držet toho, co Vám karty radí, nebude Vám výklad k užitku. A to i v případě, že by byl sebelepší!

Pokud chcete Váš problém, Vaši situaci více a podrobnější rozebrat, je nutné se objednat na osobní konzultaci nebo využít jiných nabízených služeb (výklad karet online po skype, výklad karet písemně apod.).

Pravidla pro zpracování výkladu karet

Dotazy zpracovávám podle pořadí, jak dojdou. Pokud odpovídají pravidlům této poradny, pak jsou zpravidla zpracovány do 14ti dnů. V rámci mé S.O.S. poradny nelze odpovídat na dotazy:

 • větší rozbor vztahu (tyto výklady karet spadají do placených služeb),
 • dotazy na výhry,
 • neodpovídám na otázky typu ANO – NE,
 • dotazy na konkrétní data, místa a časy,
 • dotazy týkající se početí a údajů o pohlaví,
 • smrt,
 • neodpovídám na dotazy osobám mladším 15ti let.